egreeno

Poznaj naszą firmę Fotowoltaika

Czerpiemy energię ze słońca. Fotowoltaika daje nam możliwość przetworzenia energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne produkują prąd stały. Dzięki wykorzystaniu falownika następuje zamiana prądu stałego w prąd przemienny, z którego możemy korzystać w swoim domu, firmie czy gospodarstwie. Wszystko to w oparciu o nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

eGREEno

Montaż instalacji fotowoltaicznej przez profesjonalną firmę, to nie tylko dobór najlepszej jakości komponentów, ale także techniczne doradztwo, odpowiednia analiza i weryfikacja zapotrzebowania na energię elektryczną, co determinuje szybkość zwrotu z inwestycji.

image
image
image
image

Fotowoltaika w Twoim domu lub firmie to idealne rozwiązanie, aby znacząco obniżyć rachunki za prąd. Pracownicy eGreeeno zadbają o Twoją niezaleźność energetyczną i bezpieczeństwo wykonywanej instalacji. Jesteśmy częścią spółki Grupa Green, która w branży fotowoltaicznej działa od kilku lat i z powodzeniem funkcjonuje na rynku fotowoltaicznym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy z powodzeniem realizować wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne. Nasi pracownicy są pozytywni, energiczni i zaangażowani w przyszłość energii odnawialnej. Ciężko pracujemy i jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, a przede wszystkim - naprawdę troszczymy się o siebie nawzajem, o planetę i to, co robimy. 


moduły fotowoltaiczne
fotowoltaika kalkulator

Długoterminowość to motto naszego działania, nie tylko ze względu na wieloletnie gwarancje producentów sprzętu, lecz przede wszystkim pokazujące nasze podejście do wykonywanych realizacji i budowania relacji z naszymi Klientami. Oferujemy naszym Klientom nie tylko profesjonalne przygotowanie do realizacji, lecz również montaż wykonany przez wykwalifikowane i doświadczone ekipy. Po uruchomieniu instalacji odwiedzimy Państwa w celu przeprowadzenia audytu pomontażowego. A w razie potrzeby nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

 

Fotowoltaika zapewnia niezależność i swobodę.Korzyści płynące z montażu instalacji fotowoltaicznej to przede wszystkim odnawialne i bezemisyjne źródło energii w domu, które oszczędza Twoje pieniądze. Rachunki za prąd to jedno z największych obciążeń każdego budżetu domowego. Dzięki panelom fotowoltaicznym możesz to zmienić. Średnio instalacja zwraca się w ciągu 5-7 lat, ale realne korzyści zauważysz niemal od razu. Po okresie zwrotu z inwestycji nie płacisz za prąd - tylko stałą opłatę za utrzymanie łączą z elektrownią. Gwarancja na nasze panele fotowoltaiczne wynosi 25 lat, a sama usługa zapewnia długi czas korzystania z darmowego prądu.