Panele fotowoltaiczne

  • Home
  • Panele fotowoltaiczne
trinasolar

Produkty Trina Solar zawsze zachowywały wysoką niezawodność i solidną wydajność w oparciu o rygorystyczny dobór surowców i pełną kontrolę linii produkcyjnej. Panele fotowoltaiczne

Dzięki wysokiemu standardowi i systematycznej kontroli jakości Trina Solar została uznana za „Top Performer” w karcie wyników DNV GL przez 4 kolejne lata. Trina Solar wyznacza standardy jakości i sprawności w branży. Będąc jedną z pierwszych chińskich firm zajmujących się fotowoltaiką, Trina zalicza się obecnie do światowych liderów w zakresie produkcji modułów fotowoltaicznych. Siedem razy z rzędu dostawca wysokiej jakości produktów w tym samym roku pobił światowy rekord sprawności ogniw słonecznych i łącznie ustanowił 16 światowych rekordów pod względem sprawności i wydajności modułów. Już 1300 zgłoszonych patentów fotowoltaicznych dodatkowo udowadnia: Trina jest liderem w zakresie badań i rozwoju w branży – przez cały czas wspiera rozwój fotowoltaiki i wprowadza nowe technologie. I co najlepsze: produkty tego dostawcy wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Pliki do pobrania (1 plik)


Firma Viessmann, należąca do światowych liderów branży grzewczej, już od dawna ma w swojej ofercie OZE – pompy ciepła, kotły na biomasę, kolektory słoneczne.

Teraz oferta ta została poszerzona o moduły fotowoltaiczne. Połączenie tej technologii z pompami ciepła zapewnia tanią i ekologiczną eksploatację domu. Wysoki poziom wymagań jakościowych, stawianych modułom fotowoltaicznym, gwarantuje ich ekonomiczną i długotrwałą eksploatację. 

Pliki do pobrania (1 plik)


longisolar

Produkcja ogniw, która wynosi moc na nową płaszczyznę: LONGi, największy na całym świecie producent ogniw monokrystalicznych i dostawca ogniw innych renomowanych producentów w branży. LONGi koncentruje się na badaniach i rozwoju produktów.

W efekcie producent wprowadza na rynek zawsze najnowsze technologie. Doskonałe rozwiązania do wytwarzania energii elektrycznej po niskich kosztach od LONGi są wyjątkowo rentowne. Wysoka wydajność: LONGi uzyskuje rekordową sprawność i znakomitą wydajność również przy słabym nasłonecznieniu lub w surowych warunkach, np. w regionach nadbrzeżnych lub w gospodarstwach rolnych.

Pliki do pobrania (2 plik)


Podwójne szklane moduły solarne Znshine SOLAR bifacial są testowane i zatwierdzane przez międzynarodowe uznane laboratoria, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom niezawodny i zoptymalizowany cenowo produkt. 

Wykonane z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów w celu nadania jakości, czasu trwania, wydajności i wydajności, podwójne moduły szklane z ogniwami Half cell firmy ZNSHINE SOLAR charakteryzują się zwiększoną transmisją światła i posiadają funkcje dekoracyjne i cieniowania. Stanowią doskonały wybór dla BIPV i aplikacje budowlane BAPV. Pozwala to na wytwarzanie czystej energii przy jednoczesnym zmniejszeniu rachunków za energię.

1. Technologia Double Glass. Podwyższona odporność ogniowa i chemiczna Ekstremalnie odporne na amoniak, mgłę solną oraz brak rozprzestrzeniania sie ognia. Idealne na projekty nadmorskie, pływające, projekty na wysypiskach śmieci, oczyszczalniach i łatwopalnych dachach.

2. Ubezpieczenie uzysków 30 lat Dla zabezpieczenia rentowności oraz bezpieczeństwa inwestycji, moduły Znshine posiadają ubezpieczenie gwarancji uzysków na 30 lat, w największej firmie reasekuracyjnej Świata Munich RE. Gwarancja 12 lat.

3. Grafenowa powłoka samoczyszcząca Promienie UV rozkładają zanieczyszczenia na szybie(fotokataliza), a deszcz je spłukuje. Dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki, woda rozlewa się po szkle i szybko spływa, nie zostawiając śladów w postaci zacieków.

4. Busbar x 9BB 9 rozmieszczonych elektrod odpowiada za zmniejszenie oporu szeregowego. Doskonałe chłodzenie tylnej szyby.

5. Wolne od PID i LID Wolne od degradacji indukowanym napięciem. Technologia multibusbar i dwustronna szyba ogranicza degradacje PID i LID.

6. Wysoka sprawność Wysoka sprawność modułu. Powłoka grafenowa zwiększa wydajność modułów o 2-3W, zwiększając o ok 1% transmisję światła i szeroką odpowiedź widmową przy słabym oświetleniu.

Galeria zdjęć (2 zdjęcia)